Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na papíře, 22 x 32 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jan Benda. Malíř a kreslíř krajin a zátiší, studoval na UPŠ u prof. Dítěte, Kysely a Brunnera. Jeho tvorba vychází z fauvistických a kubistických podnětů. Autor viz T 1/50, Ch 1/128, NEČVU 1/58.